Академія інтелекту СКАРБ
Спортивний Клуб: Аеробіка Розуму - Бридж

Рейтингові турніри. Осінь 2019р.




Рейтингові турніри. Осінь 2018р.

Ренингові турніри. Весна 2019р.

 

 

Особиста класифікація сезону ОСІНЬ 2019.
МІСЦЕ на 30.11.2019   вересень жовтень листопад
клас 6 14 20 27 4 11 18 25 1 8 15 22 22 23 27 27 27 29
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
1 Ісачкін Павло 7ф. 2к. 39 1 1 2 1 5 2 4 1 4 3 3 4 3 1   1 1 2
2 Смирнов Владислав 7ф.2к. 36 1 1 2   3 2   1 5 5 4 4 4 1   1 1 1
3 Маслов Анатолій 18ф. 1к. 17   2 3   4   2       2             4
4 Захода Віка 2ф. 1к. 14             5     1           2 2 4
5= Виноградський Влад 18ф. 5к. 11 2 2 1 2       2           2        
5= Фархадова Ельміра 18ф. 5к. 11 2   1 2   1 1 2           2        
7= Линок Катерина 7ф. 1к. 10                       6     4      
7= Цвеліх Максим 7ф. 1к. 10                       6     4      
9= Рустемова Шахсне 18ф. 5к. 9     3     1 3 2                    
9= Шаповалов Юрій, трен. 9               2 1   1   3       2  
11= Генкул Юлія 7ф. 1к. 7                       5     2      
11= Капто Назар 7ф. 1к. 7                       5     2      
11= Карбан Михайло 7ф. 4к. 7                       3     4      
11= Турчина Ольга 7ф. 1к. 7                       3     4      
15 Мельниченко Олександр 2ф. 5к. 6                 2 2           2    
16= Бакланов Максим ХНУ-1к. 4                 3       1          
16= Масалітіна Вікторія 1ф. 5к. 4                   4                
16= Панченко Кіріл 7ф. 1к. 4                       2     2      
16= Сурмін Даниіл 7ф. 1к. 4                       2     2      
20 Попова Анастасія 18ф. 1к.   2         2                          
21= Берзінь Олександр вип. НЮУ 1               1                    
21= Голубов Андрій 18ф-1к 1         1                          
21= Малищук Яна 1ф. 6к. 1               1                    
21= Сагун Іван 2ф. 2к. 1                       1            

 

 

 

 

Турнір №1. 6.09.2019. 

1=. Фархадова Ельміра (7-5-3)                  19   2

1=. Виноградський Влад (7-5-3)                 19   2

2=. Ісачкін Павло (7-2-2)                              -19   1 

2=. Смирнов Владислав (7-2-2)                     -19   1

 

Турнір №2. 14.09.2019. Спортивний ярмарок.

1=. Виноградський Влад (7-5-3)                 4   2

1=. Маслов Анатолій (18-1-7)                     4   2

2=. Ісачкін Павло (7-2-2)                               -4   1 

2=. Смирнов Владислав (7-2-2)                      -4   1

 

Турнір №3. 20.09.2019. 

1=. Рустемова Шахсне (18-5-3)                    5   3

1=. Маслов Анатолій (18-1-7)                       5   3

2=. Ісачкін Павло (7-2-2)                                 -1   2 

2=. Смирнов Владислав (7-2-2)                       -1   2

3=. Фархадова Ельміра (18-5-3)                      -4   1 

3=. Виноградський Влад (18-5-3)                     -4   1 

 

Турнір №4. 27.09.2019. 

1=. Фархадова Ельміра (7-5-3)                  28   2

1=. Виноградський Влад (7-5-3)                 28   2

2=. Ісачкін Павло (7-2-2)                              -28   1 

2=. Смирнов Владислав (7-2-2)                     -28   1

 

Турнір №5. 4.10.2019. 

1. Ісачкін Павло (7-2-2)                                16  5    

2. Маслов Анатолій (18-1-7)                               4   4

3. Смирнов Владислав (7-2-2)                            2   3

4. Попова Анастасія (18-1-4)                              0   2

5. Голубов Андрій (18-1-6)                               -22  1

 

Турнір №6. 11.10.2019. 

1=. Ісачкін Павло (7-2-2)                               17     2  

1=. Смирнов Владислав (7-2-2)                      17    2 

2=. Рустемова Шахсне (18-5-3)                         -17    1  

2=. Фархадова Ельміра (18-5-3)                        -17    1

 

Турнір №7. 18.10.2019. 

1. Захода Вика (2-1-1)                                     24   5

2. Смирнов Владислав (7-2-2)                               4   4

3. Рустемова Шахсне (18-5-3)                              1   3 

4. Маслов Анатолій (18-1-7)                                -7   2

5. Фархадова Ельміра (18-5-3)                          -22   1

 

Турнір №8. 25.10.2019. Кубок Інтелекту.

 

1=Фархадова Ельміра (18-5-3) та Виноградський Влад (18-5-3)     

1=. Рустемова Шахсне (18-5-3) та Шаповалов Юрій (вип. ХНУ)        11  2 

2=. Ісачкін Павло (7-2-2) та Смирнов Владислав (7-2-2)                                                 

2=. Берзінь Олександр вип. НЮУ та Малищук Іванна (1-6-1)                       1  1

 

Турнір №9. 1.11.2019. 

1. Смирнов Владислав (7-2-2)                       19    5

2. Ісачкін Павло (7-2-2)                                       3    4

3. Бакланов Максим (ХНУ – 1к)                           1    3

4. Мельниченко Олександр (2-5-5)                      0    2

5. Шаповалов Юрій    тренер                             -23    1 

 

Турнір №10. 8.11.2019. 

1. Смирнов Владислав (7-2-2)                        27    5

2. Масалітіна Вікторія (1-5-1)                                8    4

3. Ісачкін Павло (7-2-2)                                       -1    3

4. Мельниченко Олександр (2-5-5)                    -14    2 

5. Захода Віка (2-1-1)                                         -20   1


Турнір №11. 15.11.2019. 

1. Смирнов Владислав (7-2-2)                    17    4

2. Ісачкін Павло (7-2-2)                                    3    3

3. Маслов Анатолій (18-1-7)                            -7    2

4. Шаповалов Юрій    тренер                          -13    1 

 

Турнір №12. 22.11.2019. ДТ Кубок Інтелекту.

 

1. Цвеліх Максим та Линок Катерина (7-1-7)           6   6

2. Генкул Юлія (7-2-1) та Капто Назар (7-1-2)              4   5

3. Ісачкін Павло та Смирнов Владислав (7-2-2)             3   4

4. Карбан Михайло (7-4-3) та Турчина Ольга (7-1-4)   -3  3

5. Панченко Кіріл та Сурмін Даниіл (7-1-2)                    -4  2

6. Сагун Іван (2-2-3) та Шаповалов Юрій (тренер)        -6  1

 

 

Турнір №13. 22.11.2019. 

1. Смирнов Владислав (7-2-2)          17    4

2=. Ісачкін Павло (7-2-2)                      -3     3

2=. Шаповалов Юрій    тренер               -3     3 

4. Бакланов Максим (ХНУ – 1к)            -11    3

 

Турнір №14. 23.11.2019. 

1=. Фархадова Ельміра (18-5-3)                6   2

1=. Виноградський Влад (18-5-3)               6   2

2=. Ісачкін Павло (7-2-2)                              -6   1 

2=. Смирнов Владислав (7-2-2)                     -6   1

 

Турнір №15. 27.11.2019.  Кубок Євроатлантичної інтеграції.

 

1=. Цвеліх Максим та Линок Катерина (7-1-7)                          3   4

1=. Карбан Михайло (7-4-3) та Турчина Ольга (7-1-4)  

2=. Генкул Юлія (7-2-1) та Капто Назар (7-1-2)                      0   2

2=. Панченко Кіріл та Сурмін Даниіл (7-1-2)               

 

Турнір №16. 27.11.2019. 

1. Захода Віка (2-1-1) та Мельниченко Олександр (2-5-5)       7   2 

2. Ісачкін Павло (7-2-2) та Смирнов Владислав (7-2-2)                    -7   1 

 

Турнір №17. 27.11.2019. 

1. Захода Віка (2-1-1) та Шаповалов Юрій    тренер                 30   2 

2. Ісачкін Павло (7-2-2) та Смирнов Владислав (7-2-2)                   -30   1 

 

Турнір №18. 29.11.2019. 

 1=. Захода Віка (2-1-1)                  7    4

 1=. Маслов Анатолій (18-1-7)        7    4 

 3. Ісачкін Павло (7-2-2)                    -3    2

 4. Смирнов Владислав (7-2-2)          -11   1


 





Обновлен 03 дек 2019. Создан 07 сен 2019



  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"Самая большая роскошь на свете - это роскошь человеческого общения." (Антуан де Сент-Экзюпери)