Академія інтелекту СКАРБ
Спортивний Клуб: Аеробіка Розуму - Бридж

Кубок Незалежності - 2019




З нагоди  215-річчя ХНУ імені В.Н. Каразіна

 

Бридж клуб «Karazin Student Hall», вул. О. Яроша,11

21-го вересня з 1400, 22-го з 1100 

провів п’ятий турнір Малого шлему 2019

Кубок Незалежності

відкриту парну першість Харківської області з бриджу

 

Головний суддя Ю. Шаповалов

 

Технічне забезпечення та допомогу в суддівстві  любязно забезпечив

Дмитро Мананкін (Київ).

Щиро дякую йому за це.

 

  Кубок Незалежності 21-22.09.2019
місце пара 1 сес 2 сес 1+2сес мш
1 12. Гараль Яков - Спірін Віталій (ФРН - Харків) 104 66,72 170,7 14
2 5. Шаповалов Сергій - Кривошеїна Євгенія (Суми) 37 73,75 110,8 13
3 7. Кириченко Дмитро - Скирда Євген (Харків) 24 59,7 83,7 12
4 3. Данилевська Лариса - Мананкін Дмитро (Харків-Київ) 49 8 57 11
5 6. Пацюк Віталій - Вронський Ярослав (Київ) 29 -5 24 10
6 8. Васильєв Сергій - Міщенко Антон (Суми) 18 -9 9 9
7 10.Чайковський Олексій - Бушуй Олексій (Київ-Харків) -9 7 -2 8
8 9. Забуга Сергій - Гудзенков Юрій (Харків) 7 -11 -4 7
9 2. Ісачкін Пввло - Смирнов Влад (НЮУ) 0 -7 -7 6
10 4. Маринчак Ольга - Можна Валерія (Київ) -3 -28 -31 5
11 1. Фархадова Ельміра -  Виноградський Влад (НЮУ) -30 -22 -52 4
12 14. Берзінь Олександр– Шустерман Борис (Харків) -47 -52 -99 3
13= 13. Берзінь Олександр – Рустемова Шахсне (НЮУ) -95 -32 -127 2
13= 11. Горбачевська Ірина - Картишев Єгор (ХНУ) -84 -52 -136 1

    Головний суддя турніру - Шаповалов Юрій (Харків).

 

Історія турніру з 1993р.

№ п/п

Кубок Незалежності

сес

пар

1-2-3 место

1

Шаховий Клуб

1993

21-23.08

 

команд.

команда Манёвр

Агроник И.- Явлинский Б., Забуга С., Пряницкий Б., Борисенко Е.

2

Палац ДЮТ

1994

19-21.08

5

12

1-Варфоломеев А. - Рапопорт А. 2-Заря С. - Михайленко В. 3 - Агроник И.- Явлинский Б.

3

Юность

1995

18-20.08

5

28

 1-Брайловский В -Толстяк К.,2-Фомина Н.-Атамась С., 3- Забуга С.- Пряницкий Б.

4

Палац ДЮТ

1996

 

5

18

1- Лившиц В.-Михайленко В. 2- Брайловский В.-Быков Н. 3- Борисенко Е.-Забуга С.

5

Палац ДЮТ

1997

15-17.08

4

20

1-Брайловский В.-Музыкин П., 2-Мельников К.-Михайленко В.,3- Агроник И.- Явлинский Б.

6

ХНУ а. 4-65

1998

14-16.08

4

18

1- Брайловский В. - Иванов И. 2 - Евсеев В. - Музыкин П. 3- Забуга С. - Поляков С.

7

УНИКОРТ

1999

 

4

11

1- Чухраева Е. - Пронин С. 2- Лесничий С.-Чумаченко В. 3- Гомон В. - Гришин Е.

8

УНИКОРТ

2000

10-12.08

4

5

1- Лимонов Ю.- Поляков С. 2- Гришин Е.- Шаповалов Ю. 3- Губин В. - Павленко К.

9

УНИКОРТ

2001

10-12.08

4

7

1-Черняк Л.- Шаповалов Ю. 2- Жикол О. - Сидорчук В. 3. Водка И. - Поляков С.

10

ХНУ а. 4-53

2002

13-14.09

3

4

1-Черняк Л.- Шаповалов Ю. 2- Перепелица И. - Воробйов Ю.

11

ХНУ а. 4-65

2003

12-13.09

3

4

1- Водка И.- Маховский Е., 2- Козырев С.- Шаповалов Ю.

 

 

 

 

 

 

 

12

Karazin Student Hall

2019

21-22.09

2

14

1-Гараль Яков - Спірін Віталій (ФРН - Харків),2-Шаповалов Сергій - Кривошеїна Євгенія (Суми), 3-Кіріченко Дмитро - Скирда Євген (Харків)

всі фрто Кубку Незалежності 2019



Обновлен 23 сен 2019. Создан 07 сен 2019



  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"Самая большая роскошь на свете - это роскошь человеческого общения." (Антуан де Сент-Экзюпери)