Академія інтелекту СКАРБ
Спортивний Клуб: Аеробіка Розуму - Бридж

Малий шлем - 2019




 нагоди 215-річчя ХНУ імені В.Н. Каразіна

Бридж клуб Університету, на честь річниці заснування Університету,

проводить серію турнірів

         Малий шлем 2019 

  3.03   нд. 11,00, Кубок Веснимікст, Кубок Весни - 2019

            відкрита першість Харківської обл.

 31.03   нд.  11.00, Чемпіонат Світу з НУЛО (під даванки) - Кубок Міхала Журавського,

        бридж антикорупційний – взятки не брати. Кубок Міхала Журавського

21.04   нд. 11.00, Кубок Коропапаттон,  Кубок Коропа 2019

         відкрита командна першість ХНУ  імені В.Н. Каразіна 

26.05  нд. 11.00, Кубок Михаловськихсімейні пари, Кубок Михаловських.2019

            відкрита першість Харківської обл.

21-22.09   сб.-нд. 11-00, Кубок Незалежності, пари, Кубок Незалежності - 2019

                  відкрита першість Харківської обл.  


                           Положення

    В кожному парному чи індивідуальному турнірі учасник отримує кількість очок відповідно

до зайнятого місця (для паттону та командного – подвійну).

Наприклад, якщо було 10 пар: 1місце – 10 очок, 2-е –9, … 10-е – 1 очко.

   Претенденти на перемогу повинні взяти участь у більшості змагань

   (від 3 до 5, КН – обов'язково).

   Місця розподіляються за загальною кількістю очок.

   При рівності очок враховується:

-         більша кількість турнірів;

-         більш високе місце у Кубку Незалежності,

при рівності цих показників – поділ місць.

1-3 місця нагороджуються грамотами, за 1 місце – перехідний кубок.

 

 

Малий шлем 2019 Підсумкова таблиця на 23.09.2019  

 

 

 

Очок

Місце

Прізвище та ім’я

Вуз

всього

мікст

нуло

К К

К М

КН

Σ

МШ

1

Ісачкін Павло

НЮУ

17

2

2

2

5

6

17

1

2

Берзінь Олександр

НЮУ

15

 

5

2

5

3

15

2

3=

Горбачевська Ірина

ХНУ

14,5

3

6

4

1

0,5

14,5

3=

3=

Картишев Єгор

ХНУ

14,5

3

6

4

1

0,5

14,5

3=

5=

Гараль Яков

ХПІ

14

 

 

 

 

 

14

-

5=

Спірін Віталій

ХНУ

14

 

 

 

 

 

14

-

7=

Кривошеїна Євгенія

 

13

 

 

 

 

 

13

-

7=

Шаповалов Сергій

 

13

 

 

 

 

 

13

-

7=

Шаповалов Юрій

ХНУ

13

1

4

4

4

-

-

-

10

Скирда Євген

 

12

 

 

 

 

 

12

-

11=

Данилевська Лариса

 

11

 

 

 

 

 

11

-

11=

Мананкін Дмитро

 

11

 

 

 

 

 

11

-

13=

Вронський Ярослав

 

10

 

 

 

 

 

10

-

13=

Пацюк Віталій

 

10

 

 

 

 

 

10

-

13=

Смирнов Владислав

НЮУ

10

2

 

2

 

6

10

5

16=

Васильєв Сергій

 

9

 

 

 

 

 

9

-

16=

Виноградський Владислав

НЮУ

9

 

 

2

3

4

9

6

16=

Міщенко Антон

 

9

 

 

 

 

 

9

-

19=

Бушуй Олексій

ХАІ

8

 

 

 

 

 

8

-

19=

Чайковський Олексій

 

8

 

 

 

 

 

8

-

21=

Гудзенков Юрій

 

7

 

 

 

 

 

7

-

21=

Забуга Сергій

ХНУ

7

 

 

 

 

 

7

-

21=

Фархадова Ельміра

НЮУ

7

 

 

 

3

4

-

-

24=

Курінний Григорій

ХНУ

5

 

5

 

 

-

-

-

24=

Маринчак Ольга

 

5

 

 

 

 

 

5

-

24=

Можна Валерія

 

5

 

 

 

 

 

5

-

27=

Галагуз Назар

НЮУ

4

 

4

 

 

-

-

-

27=

Голоцван Микита

НЮУ

4

 

4

 

 

-

-

-

27=

Левін Ігор

ХНУ

4

 

 

4

 

-

-

-

27=

Шаповалова Тамара

ХНУ

4

 

 

 

4

-

-

-

30=

Варфоломєєв Олексій

ХНУ

2

 

 

 

2

-

-

-

30=

Власко Станіслав

ХНУПГ

2

 

2

 

 

-

-

-

30=

Нємцев Олександр

ХНУРЕ

2

 

 

 

2

-

-

-

30=

Рустемова Шахсне

НЮУ

2

 

 

 

 

 

2

-

34=

Замула Герман

НЮУ

1

1

 

 

 

-

-

-

34=

Заник Олександр

НЮУ

1

 

1

 

 

-

-

-

34=

Твердохліб Гліб

НЮУ

1

 

1

 

 

-

-

-

 

 

 

відкрита парна першість

Харківської області з бриджу - мікст

     Кубок Весни                                                               3.03.2019

місце

пара

Очки мш-19

1

Ірина Горбачевська та

Єгор Картишев - ХНУ

3

2

Павло Ісачкін та

Владислав Смирнов НЮУ

2

3

Герман Замула -  НЮУ та

Юрій Шаповалов - ХНУ

1

 

                                            Головний суддя змагання  Ю. Шаповалов

 

КУБОК МІХАЛА ЖУРАВСЬКОГО 
20-й Чемпіонат світу з НУЛО (бридж під даванки: взятки не брати!)
                                               здача     очки
місце пара пара 
  1
2 3 4 5 6 7 8 9 10 Σ  % мш
1 4 Горбачевська Ірина - Картишев Єгор (ХНУ) 2 1 4 2 4 4 4 2 4 4 28 70 6
2 5 Курінний Григорій - Берзінь Олександр (ХНУ - НЮУ) 2 3 4 4 3 4 2 0 0 2 24 60 5
3= 6 Шаповалов Юрій - А-007 (ХНУ - НЮУ) 0 2 2 4 4 2 0 2 4 2 22 55 4
3= 2 Голоцван Микита - Галагуз Назар (НЮУ) 4 3 2 0 3 0 4 4 2 0 22 55 4
5 1 Власко Станіслав - Ісачкін Павло (ХНУПГ - НЮУ) 4 2 0 2 1 0 2 4 2 4 21 53 2
6 3 Заник Олександр - Твердохліб Гліб (НЮУ) 0 1 0 0 0 2 0 0 0 0 3 7,5 1

 

Кубок Коропа                                           21.04.2019

команда

селад 

Виш

місце

Очки мш

2

Горбачевська Ірина та Картишев Єгор

ХНУ

1

4

2

Левін Ігор та Шаповалов Юрій

ХНУ

1

4

1

Ісачкін Павло та Владислав Смирнов

НЮУ

2

2

1

Берзіна Олександр та Владислав Виноградський

НЮУ

2

2

 

КУБОК МИХАЛОВСЬКИХ                                           26.05.2019
Першість Харківської обл. з бриджу серед сімейних пар
      здача     очки
місце пара пара 
  1
2 3 4 5 6 7 8 9 10 Σ  % мш
1 5 Ісачкін Павло - Берзінь Олександр (НЮУ) 28 14 30 20 28 0 32 0 24 10 186 58,1 5
2 6 Шаповалови Тамара та Юрій  (ХНУ) - сім.пара 28 26 0 0 28 10 8 18 16 30 164 51,2 4
3 4 Виноградський Влад та Фархадова Ельміра (НЮУ) 12 0 30 20 12 10 32 22 16 0 154 48,1 3
4 3 Варфоломєєв Олексій та Нємцев Олександр (ХНУ-ХНУРЕ) 0 26 10 20 12 30 0 22 24 10 154 48,1 2
5 1 Горбачевська Ірина - Карташев Єгор (ХНУ) 12 14 10 20 0 30 8 18 0 30 142 44,4 1

 

 

  Кубок Незалежності 21-22.09.2019
місце пара 1 сес 2 сес 1+2сес мш
1 12. Гараль Яков - Спірін Віталій (ФРН - Харків) 104 66,72 170,7 14
2 5. Шаповалов Сергій - Кривошеїна Євгенія (Суми) 37 73,75 110,8 13
3 7. Кіріченко Дмитро - Скирда Євген (Харків) 24 59,7 83,7 12
4 3. Данилевська Лариса - Мананкін Дмитро (Харків-Київ) 49 8 57 11
5 6. Пацюк Віталій - Вронський Ярослав (Київ) 29 -5 24 10
6 8. Васильєв Сергій - Міщенко Антон (Суми) 18 -9 9 9
7 10.Чайковський Олексій - Бушуй Олексій (Київ-Харків) -9 7 -2 8
8 9. Забуга Сергій - Гудзенков Юрій (Харків) 7 -11 -4 7
9 2. Ісачкін Пввло - Смирнов Влад (НЮУ) 0 -7 -7 6
10 4. Маринчак Ольга - Можна Валерія (Київ) -3 -28 -31 5
11 1. Фархадова Ельміра -  Виноградський Влад (НЮУ) -30 -22 -52 4
12 14. Берзінь Олександр– Шустерман Борис (Харків) -47 -52 -99 3
13= 13. Берзінь Олександр – Рустемова Шахсне (НЮУ) -95 -32 -127 2
13= 11. Горбачевська Ірина - Картишев Єгор (ХНУ) -84 -52 -136 1


Обновлен 11 окт 2019. Создан 05 мар 2019



  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"Самая большая роскошь на свете - это роскошь человеческого общения." (Антуан де Сент-Экзюпери)